Privatumo politika

Bendrosios nuostatos:

  • Klientas privalo susipažinti su parduotuvės taisyklėmis prieš pateikiant užsakymą. Visais atvejais laikoma, jog klientas yra susipažinęs su taisyklėmis ir joms pritaria, kai galutinai pateikia užsakymą.
  • Parduotuvė neatsako už patirtus nuostolius (materialinius ar moralinius) tais atvejais, kai problemos buvo sukeltos klientui neatsižvelgus į taisyklių informaciją kuri yra viešai pateikiama šiame puslapyje.

Privatumo politika:

  • Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. Parduotuvė patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.
  • Klientas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
  • Parduotuvė patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos klientų asmeninių duomenų apsaugai.
  • Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5€ nuolaidą pirmam apsipirkimui

Akcijos, nauji produktai ir išpardavimai. Tiesiogiai į Jūsų el. paštą.